کتاب «خبر خوب» فردا در دانشکده رسانه فارس رونمایی می‌شود

کتاب «خبر خوب» فردا در دانشکده رسانه فارس رونمایی می‌شود

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 کتاب «خبر خوب؛ به مثابه یک رویکرد رسانه‌ای» نوشته محسن مهدیان فردا در حالی رونمایی می‌شود که محمدحسین صفار هرندی، وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیدبشیر حسینی، کارشناس فرهنگی ـ رسانه‌ای درباره آن سخن خواهند گفت.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «خبر خوب؛ به مثابه یک رویکرد رسانه‌ای» به تازگی با پیوست اولین فتوت‌نامه خبرنگاری به قلم محسن مهدیان منتشر شده است. این کتاب که بر آمده از رویکرد خبرگزاری فارس در سه سال گذشته است، تلاش می‌کند مرزهای بین «بدخبر»، «خبر بد» و «خبر خوب» را مشخص کند و چیستی خبر خوب را عیان سازد.

مهدیان که این بحث را پیش‌تر از طریق صفحات شخصی، نشست‌ها و مجامع رسانه‌ای پیگیری کرده بود، مجموعه آن‌ها را در این اثر ۳۴۴ صفحه‌ای گرد آورده است.

مبانی معرفتی خبر خوب، چشم مسلح برای خبر خوب، مردمی‌سازی خبر، زرد خبر و خبر نافع، خبر خوب از منظر سنت الهی، خبرنگار خبر خوب و در نهایت، فتوت‌نامه خبرنگاری از مهم‌ترین سرفصل‌های کتابی است که توسط معاونت آموزش و پژوهش خبرگزاری فارس به پیشخان کتابفروشی‌ها راه یافته است.

آیین رونمایی کتاب «خبر خوب» فردا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح در دانشکده رسانه فارس به نشانی خیابان انقلاب، زیر پل کالج، کوچه شهید سعیدی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار دانشکده

خبر خوبخبرگزاری فارسدانشجودانشکدهدانشکده خبردانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارسکتاب خبر خوبمحسن مهدیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.