«کافه رسانه» خبرگزاری فارس افتتاح شد

کافه رسانه خبرگزاری فارس

+ posts
زمان مطالعه: 2 دقیقه

«کافه رسانه» خبرگزاری فارس با هدف ایجاد فضایی برای گپ و گفت اهالی رسانه و دانشجویان دانشکده خبرگزاری فارس افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، «کافه رسانه» خبرگزاری فارس بعد از ظهر امروز -یکشنبه ۲۶ مردادماه با حضور پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس و جمعی از اساتید هنر و رسانه در دانشکده خبرگزاری فارس افتتاح شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه بود، تیرانداز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم سید عبدالله زاویه از اعضاء سردبیری خبرگزاری فارس که فروردین ماه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، در سخنانی گفت: امیدوارم کافه رسانه خبرگزاری فارس محلی برای گپ و گعده‌های رسانه‌ای باشد. در حقیقت باید درباره موضوعات و مسائل مربوط به رسانه و رسانه انقلابی، محلی برای فکر کردن وجود داشته باشد و افراد با استعداد و علاقه مند به حوزه رسانه جایی برای گرد هم آمدن داشته باشند.

وی ادامه داد: این عزیزان باید محفلی برای حل و فصل موانع رسانه داشته باشند که به حضور اساتید و کارشناسان احتیاج دارد و همچنین این دوره هم نشینی‌ها نیاز به تجربه سازی دارد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس در گام دوم به احصاء مشکلات حوزه رسانه اشاره کرد و اظهارداشت: بعد از اینکه مشکلات شناسایی و استخراج شد، حالا در گام بعدی ما به این نیاز داریم که چطور به راه کار برسیم و مشکلات رسانه ها چگونه حل شود. در همین راستا انتظار داریم دوستان ما در بخش آموزش خبرگزاری فارس بتوانند فکری برای این موضوع کنند و افرادی را تربیت کنند که راه کارهای در نظر گرفته شده را با مراحلی نظیر استعدادیابی و شناسایی افراد توانمند به مرحله عملیاتی شدن دربیاورند.

وی در پایان گفت: این فضا برای اهالی رسانه بسیار مغتنم است و با ذوق و سلیقه ای که دوستان داشته اند، امیدوارم بتوانیم جلسات دوستانه ای در یک فضا و محیط فرهنگی داشته باشیم و ایفاگر نقش خود در پیشرفت کار رسانه باشیم.

به گزارش فارس، در این مراسم یکی دیگر از استودیوهای خبرگزاری فارس واقع در دانشکده رسانه این خبرگزاری با گرامیداشت یاد و نام سیدعبدالله زاویه افتتاح شد.

خبرگزاری فارساخبار دانشکدهاطلاعیه

استودیو خبرگزاری فارساستودیو سیدعبدالله زاویهکافه رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.