کافه رسانه خبرگزاری فارس

«کافه رسانه» خبرگزاری فارس با هدف ایجاد فضایی برای گپ و گفت اهالی رسانه و دانشجویان دانشکده خبرگزاری فارس افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، «کافه رسانه» خبرگزاری فارس بعد از ظهر امروز -یکشنبه ۲۶ مردادماه با حضور پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس و جمعی از اساتید هنر و رسانه در دانشکده خبرگزاری فارس افتتاح شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه بود، تیرانداز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم سید عبدالله زاویه از اعضاء سردبیری خبرگزاری فارس که فروردین ماه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، در سخنانی گفت: امیدوارم کافه رسانه خبرگزاری فارس محلی برای گپ و گعده‌های رسانه‌ای باشد. در حقیقت باید درباره موضوعات و مسائل مربوط به رسانه و رسانه انقلابی، محلی برای فکر کردن وجود داشته باشد و افراد با استعداد و علاقه مند به حوزه رسانه جایی برای گرد هم آمدن داشته باشند.

وی ادامه داد: این عزیزان باید محفلی برای حل و فصل موانع رسانه داشته باشند که به حضور اساتید و کارشناسان احتیاج دارد و همچنین این دوره هم نشینی‌ها نیاز به تجربه سازی دارد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس در گام دوم به احصاء مشکلات حوزه رسانه اشاره کرد و اظهارداشت: بعد از اینکه مشکلات شناسایی و استخراج شد، حالا در گام بعدی ما به این نیاز داریم که چطور به راه کار برسیم و مشکلات رسانه ها چگونه حل شود. در همین راستا انتظار داریم دوستان ما در بخش آموزش خبرگزاری فارس بتوانند فکری برای این موضوع کنند و افرادی را تربیت کنند که راه کارهای در نظر گرفته شده را با مراحلی نظیر استعدادیابی و شناسایی افراد توانمند به مرحله عملیاتی شدن دربیاورند.

وی در پایان گفت: این فضا برای اهالی رسانه بسیار مغتنم است و با ذوق و سلیقه ای که دوستان داشته اند، امیدوارم بتوانیم جلسات دوستانه ای در یک فضا و محیط فرهنگی داشته باشیم و ایفاگر نقش خود در پیشرفت کار رسانه باشیم.

به گزارش فارس، در این مراسم یکی دیگر از استودیوهای خبرگزاری فارس واقع در دانشکده رسانه این خبرگزاری با گرامیداشت یاد و نام سیدعبدالله زاویه افتتاح شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.