کارگاه آشنایی با سواد رسانه‌ای در دانشکده خبرگزاری فارس به صورت مجازی برگزار شد

کارگاه آشنایی با سواد رسانه‌ای در دانشکده خبرگزاری فارس به صورت مجازی برگزار شد

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در راستای تفاهم نامه همکاری‌ مؤسسه معراج اندیشه گل گهر سیرجان و دانشکده خبرگزاری فارس، دوره‌های آموزشی ویژه سواد رسانه ای به صورت مجازی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشکده خبرگزاری فارس: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کارگاه های حضوری، اولین کارگاه اشتراک دانش با موضوع آشنایی با سواد رسانه ای و تاثیر فضای مجازی بر ذهن و رفتار کاربران اینترنتی برگزار گردید.
دکتر فاطمه نوری راد مدرس این کارگاه با اشاره به محتوای فنی و تخصصی این دوره گفت: شناخت رسانه ها و تاثیر آنها بر تغییر سبک زندگی فردی و اجتماعی هموطنان عزیز امری بسیار مهم می باشد.
وی در ادامه با تاکید بر نقش فضای مجازی در زندگی روزمره انسان ها گفت: با توجه به اینکه در این ایام و تاکید بر خانه ماندن، میزان استفاده هموطنان از فضای مجازی به شدت افزایش داشته و روز به روز شاهد انتشار اخبار و شایعات مختلف در این زمینه هستیم لذا برگزاری این کارگاه و البته به صورت مجازی بیش از پیش مورد نیاز می باشد.
این مدرس در ادامه به نقش رسانه ها در زندگی انسان تاکید کرد و گفت: دغدغه ارتقای سواد رسانه ای باید عمومی باشد و خانواده ها، نظام های آموزشی و به طور کلی مسئولین و متولیان این امر باید مسئولانه تر نسبت به فضای مجازی اهتمام داشته باشند.
لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی به صورت ۱۰ جلسه‌ی ۲ ساعته برگزار خواهد شد.

آموزش‌هااخبار دانشکدهدانشجوییمصاحبه

عملکرد سواد رسانه‌ایکارگاه مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.