ویژه برنامه های خبرگزاری فارس برای ایام محرم

ویژه برنامه های خبرگزاری فارس برای ایام محرم

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبرگزاری فارس با دو برنامه عبای پدر و ستاره های حسینی به استقبال محرم رفته است.

«علی طارمی» سرپرست کانون فرهنگی شهید دیالمه خبرگزاری فارس در گفتگو با خبرنگار تحریریه فارس جوان با بیان این که حضور جریانات دانشجویی انقلابی در این مرکز پررنگ است ، گفت : فعالیت های دانشجویی در راستای تبیین فرهنگ و ارزش های حسینی از حدود یک ماه پیش آغاز شده است.

وی در ادامه گفت : ویژه برنامه «عبای پدر» که در 5 قسمت تهیه شده است ؛ خوانش کتاب «پدر عشق پسر» نوشته «سید مهدی شجاعی» است که مربوط به شرح رشادت ها و جنگ آوری حضرت علی اکبر (ع) است.

طارمی تاکید کرد: تمام عوامل  ویژه برنامه «عبای پدر»  دانشجویان دانشکده خبرگزاری فارس هستند که پس از طی مراحل تست و گزینش انتخاب شدند.

وی در تشریح روند اجرای این برنامه گفت: ما از حدود 2 ماه قبل پروسه ساخت این ویژه برنامه را کلید زدیم. اعضای کانون فرهنگی شهید دیالمه پس از یک ماه کار مطالعاتی کتاب « پدر غشق پسر » را انتخاب کردند ، حدود یک ماه هم تمرین روانخوانی کتاب زمان برده است.

سرپرست کانون فرهنگی شهید دیالمه گفت : نام ویژه برنامه ما برگرفته از ماجرای در عبا گذاشتن پیکر حضرت علی  اکبر(ع)  و باز گرداندن ان توسط امام حسین (ع)است.

طارمی همچنین گفت : ویژه برنامه «عبای پدر» طبق برنامه ریزی صورت گرفته ، از ۶ تا ۱۰محرم توسط خبرگزاری فارس روی خط خروجی و انتشار قرار خواهد گرفت.

وی همچنین گفت : کانون فرهنگی شهید دیالمه برنامه های کوتاه «ستاره های حسینی» را در 10 قسمت 2 و نیم دقیقه ای برای شب های محرم تهیه شده که در هر قسمت به یکی از شهدای واقعه کربلا پرداخته می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشجودانشکدهدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.