نسشت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه جامع علمی کاربردی

نسشت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه جامع علمی کاربردی

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طبق گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نشستی با حضور دکتر محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی، مدیران ستادی، نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بررسی تجارب و بهره گیری از ظرفیت‌های طرفین در آموزش عالی مهارتی و به منظور بررسی تجارب و بهره گیری از ظرفیت‌های طرفین در آموزش عالی مهارتی برگزار شد.

در این نشست موضوعات بازار آموزش، بازارکار و مهارت، سیاستگذاری مهارتی، معرفی سامانه­های LMIS وLMIA  و راه اندازی سامانه نظام اطلاعات بازارکار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد این جلسات با هدف توسعه و بهبود تعامل دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه یابد.

 در این نشست دکتر غلامرضا یادگارزاده مدیرکل دفتر صلاحیت حرفه­ای، دکتر ازوجی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر سیاست­گذاری و توسعه اشتغال، دکتر محمودی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی­ها و دکتر شریعت دبیر کارگروه نظارت و ارزشیابی شورای عالی آموزش‌های مهارتی و فنی، حرفه‌‎ای از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.

اخبار دانشکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.