نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

+ posts
زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توجه به آن که مسئول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، داوطلبان برای دریافت کارنامه خود بایستی به وبگاه اینترنتی این سازمان مراجعه نمایند و مطلبق با مراحل فوق، نتایج خود را مشاهده نمایند.

صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.
نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” کلیک نمایید.
نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99
در صورتی که سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی را انتخاب کرده باشید، با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و سپس با انتخاب گزینه “مشاهده نتیجه”، نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.
نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99
چنانچه عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده اید، جهت مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و فشردن کلید “مشاهده نتیجه” کارنامه اینترنتی شما برایتان قابل مشاهده خواهد شد.
نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی درج شده است و در صورت عدم دسترسی به آن، می توان درخواست بازیابی شماره پرونده را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمود.

پس از اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی، داوطلبانی که در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده اند، بایستی با تهیه مدارک ثبت نام علمی کاربردی به واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام حضوری خود را انجام دهند. در صورتی که ظرفیت رشته ها در هر دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه تکمیل نگردد، دانشگاه علمی کاربردی لیستی از رشته های مزبور را منتشر می کند و داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه پذیرفته نشده اند یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند می توانند، با شرکت در طرح تکمیل ظرفیت علمی کاربردی، احتمال پذیرش خود را مجددا امتحان کنند.

اخبار دانشکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.