با توجه به آن که مسئول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، داوطلبان برای دریافت کارنامه خود بایستی به وبگاه اینترنتی این سازمان مراجعه نمایند و مطلبق با مراحل فوق، نتایج خود را مشاهده نمایند.

صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.

حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” کلیک نمایید.

در صورتی که سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی را انتخاب کرده باشید، با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و سپس با انتخاب گزینه “مشاهده نتیجه”، نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.

چنانچه عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده اید، جهت مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و فشردن کلید “مشاهده نتیجه” کارنامه اینترنتی شما برایتان قابل مشاهده خواهد شد.

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی درج شده است و در صورت عدم دسترسی به آن، می توان درخواست بازیابی شماره پرونده را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمود.

پس از اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی، داوطلبانی که در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده اند، بایستی با تهیه مدارک ثبت نام علمی کاربردی به واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام حضوری خود را انجام دهند. در صورتی که ظرفیت رشته ها در هر دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه تکمیل نگردد، دانشگاه علمی کاربردی لیستی از رشته های مزبور را منتشر می کند و داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه پذیرفته نشده اند یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند می توانند، با شرکت در طرح تکمیل ظرفیت علمی کاربردی، احتمال پذیرش خود را مجددا امتحان کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.