مهلت مسابقات پومسه قهرمانی کشور دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی تا 27 آذر تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، مهلت مسابقات قهرمانی کشور دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی که به میزبانی واحد استانی تهران شرق برگزار می‌شود تا 27 آذر 1399 تمدید شد.

در اطلاعیه‌ای که از سوی کمیته برگزاری این مسابقات منتشر شده آمده است، « توسعه و تعمیم ورزش و پرورش نیروهای بدنی و تقویت روحیه سالم افراد در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت به خصوص مربیان نسل جوان، صرفاً از طریق مشارکت، مثبت و کارساز خواهد بود».

طبق این اطلاعیه، دانشجویان برای شرکت در این دوره از مسابقات باید دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی بوده و در نیم سال جاری انتخاب واحد خود را انجام داده باشند.

همچنین دارا بودن حداقل کمربند قرمز از فدراسیون تکواندو و عضویت در سایت این فدراسیون از دیگر شرایط شرکت در این مسابقات است.

دانشجویان علاقه مند برای شرکت در این مسابقات باید یک قطعه فیلم از انجام حرکات ورزشی خود به صورت یک تکه و بدون تدوین کامپیوتری که چهره فرد مشخص باشد به دبیرخانه این مسابقات ارسال نماید.

ورزشکاران باید دقت داشته باشند در ضبط فیلم‌های ارسالی، ابتدا نام و نام خانوادگی، کدملی، نام استان و واحد تحصیل خود را اعلام کنند.

بعد از ضبط فیلم طبق ضوابط، نرم افزار TaekApp را دانلود و پس از ثبت نام در نرم افزار، وارد بخش«آزمون ها و رویدادهای آنلاین» شده و روی «مسابقات آنلاین» کلیک کنید.

پس از ورود به بخش مسابقات آنلاین، مسابقه دانشجویی دانشگاه های علمی کاربردی را انتخاب  وکدملی خود را وارد نمایید؛ بعد از بارگذاری فیلم مورد نظر، یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد که تا پایان اعلام نتیج این کد را حفظ کنید.

همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال درباره مسابقات می توانید با شماره تلفن 02177689639 داخلی403 سرکار خانم صنعتی، تماس برقرار کنید.

گفتنی است، فرم یا پومسه (POOMSAE) در تکواندو یکی از مهمترین جنبه‌های آموزشی هنرهای رزمی میباشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.