مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، صبح امروز با حضور رئیس، معاونان و نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشکده برگزار شد.

 رئیس دانشکده رسانه ضمن قدردانی از خدمات صادقانه حسین معینی معاون فرهنگی سابق دانشکده گفت: «تودیع برای فردی مثل آقای معینی چندان جایگاه ندارد چرا که ایشان فقط سنگر فعالیتشان در خبرگزاری را تغییر داده اند و برایشان در سمت مدیر بخش رصد خبرگزاری فارس آرزوی موفقیت داریم.»

حمید حسن پور، در معرفی معاون فرهنگی جدید دانشکده، به سوابق درخشان مهدی رضوانی به عنوان چهره شناخته شده عرصه مستند سازی انقلاب اسلامی اشاره و اظهار امیدواری کرد که حضور ایشان در دانشکده، به پرورش نیروهای رسانه ای تراز انقلاب منجر شود.

همچنین حسین معینی گزارش کوتاهی از مجموعه اقدامات معاونت فرهنگی و دانشجویی در سه سال گذشته ارائه داد و به راه اندازی تشکل های دانشجویی طی این سالها و برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی دانشکده با همکاری دانشجویان اشاره کرد.

در ادامه  مهدی رضوانی معاون فرهنگی دانشکده خبرگزاری فارس، تقویت روحیه جهادی بین دانشجویان در عرصه فرهنگی و رسانه را ضروری دانست. وی به نکاتی که در سال های فعالیت فرهنگی در عرصه ملی و بین المللی با آن مواجه شده بود اشاره و بر نیاز و دغدغه تربیت فعالان فرهنگی  تاکید کرد.

در پایان از زحمات معینی طی سالهای فعالیت در دانشکده قدردانی شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *