مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، صبح امروز با حضور رئیس، معاونان و نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشکده برگزار شد.

 رئیس دانشکده رسانه ضمن قدردانی از خدمات صادقانه حسین معینی معاون فرهنگی سابق دانشکده گفت: «تودیع برای فردی مثل آقای معینی چندان جایگاه ندارد چرا که ایشان فقط سنگر فعالیتشان در خبرگزاری را تغییر داده اند و برایشان در سمت مدیر بخش رصد خبرگزاری فارس آرزوی موفقیت داریم.»

حمید حسن پور، در معرفی معاون فرهنگی جدید دانشکده، به سوابق درخشان مهدی رضوانی به عنوان چهره شناخته شده عرصه مستند سازی انقلاب اسلامی اشاره و اظهار امیدواری کرد که حضور ایشان در دانشکده، به پرورش نیروهای رسانه ای تراز انقلاب منجر شود.

همچنین حسین معینی گزارش کوتاهی از مجموعه اقدامات معاونت فرهنگی و دانشجویی در سه سال گذشته ارائه داد و به راه اندازی تشکل های دانشجویی طی این سالها و برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی دانشکده با همکاری دانشجویان اشاره کرد.

در ادامه  مهدی رضوانی معاون فرهنگی دانشکده خبرگزاری فارس، تقویت روحیه جهادی بین دانشجویان در عرصه فرهنگی و رسانه را ضروری دانست. وی به نکاتی که در سال های فعالیت فرهنگی در عرصه ملی و بین المللی با آن مواجه شده بود اشاره و بر نیاز و دغدغه تربیت فعالان فرهنگی  تاکید کرد.

در پایان از زحمات معینی طی سالهای فعالیت در دانشکده قدردانی شد.

+ posts

اخبار دانشکده

مشاهده نوشته ها

مهدی دانشجوی روابط عمومی دانشکده هست و تقریباً در هر زمینه‌ای که فکر کنید سررشته داره. عکس‌هایی که مهدی می‌گیره در نوع خودش بی‌نظیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.