سمینار عکاسی

 به مناسب اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، سمینار عکاسی مقاومت در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، امیرعلی جوادیان مدیر گروه عکاسی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این دانشکده ضمن اشاره به  برگزاری سمینار عکاسی در دانشکده رسانه فارس اظهار کرد: گروه عکاسی دانشکده در نظر دارد با توجه به حضور عکاسان در مناطق تحت درگیری مثل سوریه،عراق که محور مقاومت بوده اند و آثار ماندگاری را از خود ثبت کرده اند دعوت به عمل بیاوریم و از آن ها تقدیر کنیم.

جوادیان افزود: سمینار عکاسی مقاومت در واقع در دو بخش برگزار می شود، یک بخش سخنرانی و حضور اساتید و هنرمندان عکاس در جبهه های محور مقاومت که به صورت فردی حضور داشتند و دیگری حضور سازمان ها و مراکزی است که به عنوان ماموریت، عکاسی را به جبهه های محور مقاومت اعزام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: هدف برگزاری سمینار ایجاد تفاوتی است بین عکس دفاع مقدس و عکس مقاومت تا به نوعی از عکاسان و هنرمندانی که در جبهه‌های مقاومت حضور موثر داشته و آثار ماندگاری را از خود ثبت کرده اند،تقدیر به عمل آید.

گفتنی است، سمینار عکاسی مقاومت مصادف با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در سالن کوثر دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *