سمینار «عکاسی مقاومت» در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار می‌شود

سمینار عکاسی

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 به مناسب اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، سمینار عکاسی مقاومت در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، امیرعلی جوادیان مدیر گروه عکاسی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این دانشکده ضمن اشاره به  برگزاری سمینار عکاسی در دانشکده رسانه فارس اظهار کرد: گروه عکاسی دانشکده در نظر دارد با توجه به حضور عکاسان در مناطق تحت درگیری مثل سوریه،عراق که محور مقاومت بوده اند و آثار ماندگاری را از خود ثبت کرده اند دعوت به عمل بیاوریم و از آن ها تقدیر کنیم.

جوادیان افزود: سمینار عکاسی مقاومت در واقع در دو بخش برگزار می شود، یک بخش سخنرانی و حضور اساتید و هنرمندان عکاس در جبهه های محور مقاومت که به صورت فردی حضور داشتند و دیگری حضور سازمان ها و مراکزی است که به عنوان ماموریت، عکاسی را به جبهه های محور مقاومت اعزام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: هدف برگزاری سمینار ایجاد تفاوتی است بین عکس دفاع مقدس و عکس مقاومت تا به نوعی از عکاسان و هنرمندانی که در جبهه‌های مقاومت حضور موثر داشته و آثار ماندگاری را از خود ثبت کرده اند،تقدیر به عمل آید.

گفتنی است، سمینار عکاسی مقاومت مصادف با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در سالن کوثر دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

اخبار دانشکده

دانشکده رسانه خبرگزاری فارسدکتر جوادیانسمینارعکاسی مقاومتعکس

مشاهده نوشته ها

تخصص یاشار ایده پردازی و کپی رایتینگ و نویسندگی هست و به علوم ارتباطات و رسانه و روابط انسانی علاقه ی زیادی داره،به علاقه مندی ها و سرگرمی های او هم میشه به فوتبال و سینما و کتاب و کنسول های بازی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.