رویداد «پرورش خبرنگاران حوزه حکمرانی اجتماعی» برگزار می‌شود

رویداد «پرورش خبرنگاران حوزه حکمرانی اجتماعی» برگزار می‌شود

+ posts
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نخسین رویداد پرورش خبرنگاران حوزه حکمرانی اجتماعی با تمرکز بر مسائل زنان سرپرست خانوار برگزار می‌شود.

 

پژوهشکده آیندگان با همکاری  مرکز آموزش های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس و بنیاد توسعه علم و فناوری خوارزمی اقدام به برگزاری بوت کمپ خبرنگاری حکمرانی اجتماعی کرده است.

هدف از این بوت کمپ ایجاد زمینه آشنایی و توانمند سازی خبرنگاران با مفاهیم و موضوعات مرتبط با دانش حکمرانی، بازیگران بخش اجتماعی و معادلات فی‌مابین آن‌ها، قوانین و سیاست‌های مرتبط با این حوزه در داخل کشور و تجربیات بین‌المللی و همچنین بررسی موردی یکی از موضوعات اجتماعی کشور تحت عنوان مسائل زنان سرپرست خانوار است. این بوت کمپ توسط اساتید مجرب حوزه ارائه می‌گردد و گواهینامه معتبر وزارت علوم، به شرکت کنندگان اعطا می‌شود.

در این بوت کمپ که ویژه خبرنگاران و فعالان حوزه های رسانه، ارتباطات، روزنامه نگاری، روابط عمومی و علوم اجتماعی طراحی شده است، شرکت کنندگان ابتدا به مدت سه روز، در یک دوره آموزش نظری تخصصی متشکل از سه بخش با عناوین «حکمرانی اجتماعی»، در تاریخ 3 شهریورماه، «خبرنگاری اجتماعی» در تاریخ 4 شهریورماه و نهایتا «زنان سرپرست خانوار» در تاریخ 6 شهریور ماه شرکت می کنند.

پس از اتمام بخش نظری، بخشی کارگاهی وکاملا عملی و براساس یک پروژه واقعی تحت نظر منتورهای مجرب برنامه ریزی شده است. شرکت کنندگان می بایست در مدت دوهفته و براساس دانش آموخته‌ی خود، پروژه درخواست شده را تحت نظر منتورهای تخصصی انجام دهند. در انتهای دوره نیز مسابقه ای برای ارایه این پروژه ها طراحی شده است که در آن شرکت کنندگان می بایست در مدت زمان 7 دقیقه، پروژه عملی خود را در برابر داوران ارایه نمایند.

برگزیدگان این دوره ضمن برخورداری از جوایز ارزنده و فراگیری مهارت های ویژه، فرصت جذب، مشارکت و استخدام در نهادهای ذی ربط را نیز خواهند داشت. لازم به ذکر است، این دوره بصورت حضوری و هم زمان مجازی برگزار می شود. همچنین برای هر استان نیز ظرفیت های ویژه ای در نظرگرفته شده است، لذا امکان شرکت در این رویداد از نقاط مختلف کشور و سپس فعالیت در همان منطقه برای عزیزان فراهم می باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در بوت کمپ، به سایت زیر مراجعه نمایند.

https://incube.ir/bc

 

رویداد «پرورش خبرنگاران حوزه حکمرانی اجتماعی» برگزار می‌شود

 

رویداد «پرورش خبرنگاران حوزه حکمرانی اجتماعی» برگزار می‌شود

 

انتهای پیام/

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشجودانشکدهدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.