مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم صبح دیروز با حضور در دانشکده رسانه فارس با معاون آموزش و پژوهش خبرگزاری فارس دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه فارس، صبح دیروز(سه شنبه) احسان پوری مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم با حضور در دانشکده رسانه فارس ضمن دیدار با معاون آموزش و پژوهش این خبرگزاری از امکانات دانشکده رسانه فارس بازدید کرد.

در این دیدار حمید حسن‌پور معاون آموزش و پژوهش و رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، با اشاره به اهمیت آموزش به نیروهای رسانه‌ای عنوان کرد: آموزش مؤثر باید با کسب تجربه همراه باشد و با توجه به این موضوع، دانشکده رسانه فارس امکانات و ضرورت‌های اولیه کسب تجربه مطابق با سرفصل‌های دروس‌ ارائه شده را برای دانشجویان این دانشکده فراهم ساخته است.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: ساخت و تجهیز استودیو صدا، دوبله و تصویر برداری، تاسیس مرکز رشد مستند سازی و راه اندازی و تجهیز تحریریه فارس جوان گوشه‌ای از امکاناتی است که برای کسب تجربه دانشجویان این مرکز فراهم شده است.

در ادامه این دیدار احسان پوری مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم گفت: مهم‌ترین موضوع در آموزش مؤثر به نیرو‌های رسانه‌ای، آموزش اخلاق حرفه‌ای است.

وی خاطر نشان کرد: اخلاق حرفه‌ای باعث می‌شود، تا یک شخص رسالت اصلی و انسانی خود را در تنظیم اخبار و روایت وقایع ملاک قرار دهد.

در پایان این دیدار مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم از استودیو زاویه، مرکز رشد مستند سازی و تحریریه فارس جوان بازدید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.