آزمون‌های متمرکز پایان نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 به صورت بر خط برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه فارس، با توجه به تداوم شیوع ویروس کووید 19 و لزوم فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، آزمون های متمرکز پایان نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 به صورت برخط –آنلاین- از تاریخ 13 الی 22 تیرماه برگزار می شود.

دانشجویان باید در زمان مشخص شده توسط واحدهای آموزشی با مراجعه به نشانی http://exam-uast.it و https://examuast.ir در مانور اجباری و آزمون ها شرکت کنند.

مانور اجباری از تاریخ ششم الی نهم تیرماه برای آشنایی دانشجویان با نحوه برگزاری آزمون، رفع خطاهای احتمالی، ایجاد رمز عبور در سامانه و بررسی و تایید مشخصات فردی برگزار خواهد شد که حضور تمامی دانشجویان در این مانور ضروری است.

در بازه زمانی مانور اجباری لازم است دانشجویان پس از ورود به سامانه آزمون، با استفاده از نام کاربری سامانه هم آوا وارد سامانه آزمون شده و نسبت به تایید اطلاعات خود اقدام نماید.

دانشجویان می توانند برای شرکت در آزمون های متمرکز از سیستم رایانه شخصی یا تلفن همراه که قابلیت اتصال به آزمون را داشته باشد استفاده کنند.

این آزمون ها در قالب 28 سوال تستی است و دانشجویان باید در زمان مشخص شده برای هر سوال، پاسخ صحیح را وارد کنند و پس از مراجعه به سوال بعدی امکان ویرایش سوال قبلی وجود ندارد؛ سوالات آزمون 14 نمره و ارزش هر سوال 5/0 نمره خواهد بود که 6 نمره آن مربوط به نمره کلاسی است.

دانشجویان برای شرکت در این آزمون ها توجه داشته باشند که حداکثر پس از 15 دقیقه پس از شروع آزمون، به دانشجویان اجازه ورود به سامانه داده خواهد شد.

در صورت قطع ارتباط در حین برگزاری آزمون، دانشجویان می توانند تا قبل از پایان سقف زمانی آزمون، مجدد وارد سامانه شوند و در آزمون شرکت کنند.

همچنین در صورت قطعی اینترنت، قطعی برق و دیگر دلایل دانشجویان نتوانند در آزمون شرکت کنند می توانند در نوبت دوم که سوالات آن با نوبت اول متفاوت است شرکت کنند که بدیهی است مسئولیت هرگونه بروز مشکل در آزمون نوبت دوم بر عهده دانشجو است.

شایان ذکر است برای این دسته از دانشجویان آزمون ساعت 10:30 در ساعت 13:30 همان روز و آزمون ساعت 12 در ساعت 15 همان روز تکرار خواهد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *