درخشش دانشجوی دانشکده رسانه فارس در مسابقه جهانی عکس یونیسف ۲۰۲۰ آلمان

درخشش دانشجوی دانشکده رسانه فارس در مسابقه جهانی عکس یونیسف ۲۰۲۰ آلمان

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

حامد ملک‌پور دانشجوی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس و عکاس خبرگزاری تسنیم برگزیده مسابقه عکس سال یونیسف ۲۰۲۰ (UNICEF Photo of the Year ۲۰۲۰) شد.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، برگزیدگان مسابقه عکس سال یونیسف 2020 آلمان (UNICEF Photo of the Year) 2020در حالی معرفی شدند که نام حامد ملک‌پور دانشجوی رشته عکاسی خبری دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در میان تقدیرشدگان این رویداد جهانی به چشم می‌خورد.
ملک‌پور با مجموعه عکس «یک قلب، دو زندگی» در جایزه جهانی یونیسف، شرکت کرده بود؛ این مجموعه لحظات انتقال قلب یک کودک مرگ مغزی شده به کودک دیگر، احساسات متفاوت خانواده اهداء کننده و خانواده گیرنده و نیز بهبود تدریجی کودک دریافت کننده را به تصویر می‌کشد.

درخشش دانشجوی دانشکده رسانه فارس در مسابقه جهانی عکس یونیسف ۲۰۲۰ آلمان
براساس این گزارش، هر ساله سازمان بین‌المللی یونسیف “جایزه عکس سال یونیسف” را به عکس‌ها و مجموعه‌هایی که به بهترین شکل ممکن شخصیت و شرایط زندگی کودکان جهان را به شکل برجسته‌ای نمایش می‌دهد، اعطا می‌‌کند. این جایزه یکی از معتبرترین جایزه‌های تخصصی عکس محسوب می‌شود که هر ساله از میان تصاویر بهترین عکاسان جهان انتخاب می‌شود.
تا کنون 2000 عکاس از بیش از 90 کشور جهان برنده‌ این جایزه شده‌اند که عکاسانی همچون یان گراروپ، استفانی سینکلیر، مارکوس بلیزدیل و اد کاشی از آن جمله‌اند.
همچنین جایزه عکس سال یونیسف 2020 آلمان نیز به «آنجلوس تیزورتزینیس» از یونان رسید؛ وی با مجموعه عکس« یونان؛ شعله‌های بدبختی» در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود.

+ posts

اخبار دانشکده

حامد ملک پورخبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسعکس سال یونیسفیونیسفیونیسف آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.