دانشگاه علمی کاربردی از همکاری با دانشگاه های پاکستان خبر داد

دانشگاه علمی کاربردی از همکاری با دانشگاه های پاکستان خبر داد

+ posts
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این دانشگاه آماده هرگونه همکاری در حوزه های مورد علاقه و مشترک بین ایران و اسلام آباد است .

به گزارش خبرنگار علمی – دانشگاهی تحریریه فارس جوان به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با احسان خزاعی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رایزن فرهنگی جدید اسلام آباد پاکستان در خصوص همکاری های مشترک فرهنگی، علمی، دانشگاهی و دانشجویی بین دو کشور دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، طرفین بر توسعه و گسترش همکاری های گوناگون از جمله تبادل استاد و دانشجو، جذب دانشجوی خارجی، برگزاری دوره های مشترک علمی و مهارتی، تبادلات دانشگاهی در رشته های گردشگری، بررسی زمینه های امضای یادداشت تفاهم با دانشگاه ها و مراکز مهارتی اسلام آباد با این دانشگاه در آینده و… تاکید کردند.

محمدحسین امید ضمن بیان ظرفیت ها و توانمندی‌های گوناگون دانشگاه جامع علمی کاربردی با ابراز علاقه گفت: این دانشگاه آمادگی کامل هرگونه همکاری در حوزه های مورد علاقه و مشترک بین ایران و اسلام آباد را دارد.

سپس، رایزن فرهنگی کشورمان، ضمن دعوت از رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت حضور در اسلام آباد و دیدار و ملاقات با مسئولین دانشگاهی و علمی و مهارتی اسلام آباد در آینده نزدیک، بر هرگونه همکاری در عرصه های فرهنگی، دانشگاهی و علمی با دانشگاه جامع، تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که تمام تلاششان را در مسیر گسترش و تحکیم روابط علمی، فرهنگی و دانشگاهی کشورمان و اسلام آباد را به کار خواهد بست.

خزاعی افزود: با توجه به روابط خوب و مناسب ایران و اسلام آباد و وجود کتاب های بسیار ارزشمند نسخ خطی و وجود مرکز تحقیقات فارسی ایران و اسلام آباد و ظرفیت همکاری های دوجانبه، در صورت امکان و در آینده نزدیک در خصوص معرفی کارشناسی در حوزه کتاب و…  به رایزنی فرهنگی معرفی شود.

در پایان مقرر شد ظرفیت ها و توانمندیهای دو جانبه در عرصه های مورد علاقه و مشترک پس از استقرار رایزن فرهنگی کشورمان در اسلام آباد در قالب یادداشت تفاهم نامه اجرایی مورد توافق نهایی قرار گیرد.

اخبار دانشکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.