برخی از دانشجویان دانشکده رسانه فارس با بازدید از تحریریه خبرگزاری فارس به صورت عملیاتی با فرآیند تهیه خبر از ابتدا تا زمان انتشار آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه فارس؛ جمعی از دانشجویان ترم اول این دانشکده با حضور در تحریریه خبرگزاری فارس با فرآیند تهیه خبر توسط خبرنگاران تا انتشار آن با تایید دبیران و سردبیران آَشنا شدند.

گفتنی است؛‌ در این بازدید که بخشی از دوره آموزش دانشجویان این دانشکده به حساب می‌آید، آنها در ارتباط مستقیم با خبرنگاران و مدیران ادارات کل خبرگزاری فارس آنچه را که در کلاس های درسی خود از اساتید دانشکده فراگرفته بودند را به صورت عملیاتی مشاهده و تجربه کردند.

در این بازدید به فراخور حوزه آموزش تخصصی دانشجویان عکاسی، آنها از سرویس عکس خبرگزاری فارس هم بازدید داشتند که این مهم می تواند تاثیر مثبتی بر نحوه نگرش آنها نسبت به مقوله عکاسی خبری و تهیه گزارش های تصویری داشته باشد.

بازدید دانشجویان از تحریریه خبرگزاری ها و روزنامه ها همواره یکی از دستورکارهای آموزشی دانشکده رسانه فارس بوده و خواهد بود چرا که به اعتقاد مسئولین و اساتید دانشکده،‌این موضوع می تواند بر افزایش درک دانشجویان خبرنگاری از فرآیند تهیه خبر تاتثیر مثبت و بسزایی داشته باشد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *