حمید حسن‌پور رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت این دانشکده از دوم آذرماه، گفت: دوره‌های کارورزی دانشجویان این دانشکده در خبرگزاری برگزار می‌شود و دانشجویان برتر در خبرگزاری فارس و رسانه‌های معتبر کشور جذب می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه اساتید دانشکده علمی کاربردی رسانه خبرگزاری فارس از اساتید برتر حوزه رسانه هستند، گفت: دانشجویان این دانشکده همزمان با مباحث تئوری با مباحث عملی رشته تحصیلی خود نیز توسط اساتید مجرب آشنا می‌شوند.

به گفته حسن‌پور، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام از علاقه‌‌مندان به حضور در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از دوم آذر آغاز می‌شود و تا دهم آذر ماه نیز ادامه خواهد داشت. متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی می‌توانند در رشته‌های خبرنگاری-سیاسی و اقتصادی، مترجمی خبر انگلیسی، روابط عمومی، گویندگی و دوبله، عکاسی خبری، مدیریت امور فرهنگی و مروج اندیشه و تربیت اسلامی مشغول به تحصیل شوند.

رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس خاطرنشان کرد: در مقطع کاردانی نیز این دانشکده در رشته‌های خبرنگاری، روابط عمومی، مترجمی زبان انگلیسی، عکاسی خبری، عکاسی هنر‌های تجسمی، تصویر برداری و تدوین، مروج اندیشه و تربیت اسلامی آماده جذب دانشجو است.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام تکمیل ظرفیت توسط واحد آموزش این مرکز صورت می‌گیرد و نیاز نیست متقاضیان  به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند، گفت: علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و «ثبت‌نام حضوری» به دانشکده رسانه فارس واقع در خیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهار‌راه کالج، کوچه شهید سعیدی مراجعه کرده یا با معاونت آموزش دانشکده به شماره تلفن ۵-۸۸۹۱۱۶۶۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *