حضور دانشجویان دانشکده رسانه فارس در «عمق میدان»

حضور دانشجویان دانشکده رسانه فارس در «عمق میدان»

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پس از تأکید رهبر معظم انقلاب بر توجه ویژه نسبت به مستند‌سازان جوان پروژه ساخت مستند «عمق میدان» به همت دانشجویان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آغاز به کار کرد.

صدرا عبدالله شاکری مجری طرح مستند عمق میدان در این خصوص گفت: این مستند به تهیه کنندگی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس و کارگردانی میثم جهان بین از دانشجویان این دانشکده ساخته می‌شود.


وی افزود: ایده این مستند از دیدار مستندسازان جوان با مقام معظم رهبری(مدظله) در تاریخ 22 دی ماه 96 گرفته شده و قرار است در این مستند به مشکلات ساخت مستند سازان جوان پرداخته شود.


شاکری با اشاره به شروع تصویربرداری مستند عمق میدان گفت: برای تحقیق و پژوهش درباره موضوع حدود 10 روز زمان صرف شده است و تصویر برداری این پروژه از 22 آذر کلید خورد و پیش‌بینی می‌شود تکمیل این بخش نیز 10 روز زمان ببرد.


مجری طرح مستند عمق میدان خاطر نشان کرد: فاز اول این مستند به دلیل اهمیت مسئله بودجه برای ساخت مستند‌ها، به مسئولان این حوزه می‌پردازد.


وی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ساخت پروژه در تاریخ 20 دی ماه سال جاری به پایان خواهد رسید.


شاکری گفت: نکته مهم ساخت این مستند این است که تمامی عوامل تولید این مستند از دانشجویان دانشکده خبرگزاری فارس هستند که نشان دهنده نگاه ویژه مسئولان به علمی و کاربردی شدن دانشجویان است.


وی در پایان تصریح کرد: عزم مسئولان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در راستای میدان دادن به جوانان و تحقق بخشیدن به رسالت اصلی دانشگاه‌های جامع علمی-کاربردی است، که باید این تلاش‌ها جدی تر دنبال شود.


انتهای پیام./

اخبار دانشکده

دانشکدهدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده فارسعمق میدانمستندمستند انقلابیمستند سازیمستند عمق میدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.