سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس با تبریک و تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم را گرفتند باید منتظر آزادی قدس باشند.

مهدی نعیمی سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه فارس گفت: ما فرزندان روح الله هستیم و عاقبت فرزندان خمینی چیزی جز شهادت نیست.

وی افزود: دشمن تمام تلاشش را کرد تا با اختلاف بین شیعه و سنی،عرب و عجم ،ایرانی و عراقی در صفوف محور مقاومت انشقاق ایجاد کند ولی هر بار با آبیاری درخت اسلام توسط خون شهدا این فتنه‌‌ها خنثی شده.

نعیمی ادامه داد: خون سردار عزیزمان اینبار اما علاوه بر تنومند کردن بدنه اسلام ریشه فتنه‌های بسیاری را خواهد خشکاند.

سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه فارس تصریح کرد: دیدیم که با مسموم کردن فضای رسانه‌ای چطور مردم عراق را در مقابل قهرمانان ملی خود قرار دادند و تلاش کردند حشد الشعبی که ناجی مردم عراق بود را از چشم مردم بیاندازند و بعد با حملات نظامی خون پاک انان را بر زمین ریختند.

مهدی نعیمی تاکید کرد: اما این بار نیز با خون پاک حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس و دیگر یاران شهیدشان وحدتی مستحکم‌‌تر ایجاد می‌شود که ان شاءالله ثمره ان رهایی قدس شریف و ازاله رژیم منحوس صهیونیصتی است.

وی اظهار کرد: رسالت بسیج بیداری و هوشیاری در تمام عرصه ها است و جهاد در همه عرصه‌ها چه فرهنگی چه نظامی چه علمی و چه رسانه ای مهمترین اولویت بسیج است.

سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه فارس در پایان گفت: بسیج رسانه فارس وظیفه خود می‌داند که در جهاد رسانه‌ای همیشه و در همه حال در نوک پیکان نبرد باشد تا ان شاءالله در رکاب مولایمان امام زمان عج و نائب برحقش حضرت امام خامنه‌ای سربازی کرده و درآخر با شهادت ازاین دنیا برویم.

انتهای پیام./

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.