حاج قاسم را گرفتند، منتظر آزادی قدس باشند

حاج قاسم را گرفتند، منتظر آزادی قدس باشند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس با تبریک و تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم را گرفتند باید منتظر آزادی قدس باشند.

مهدی نعیمی سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه فارس گفت: ما فرزندان روح الله هستیم و عاقبت فرزندان خمینی چیزی جز شهادت نیست.

وی افزود: دشمن تمام تلاشش را کرد تا با اختلاف بین شیعه و سنی،عرب و عجم ،ایرانی و عراقی در صفوف محور مقاومت انشقاق ایجاد کند ولی هر بار با آبیاری درخت اسلام توسط خون شهدا این فتنه‌‌ها خنثی شده.

نعیمی ادامه داد: خون سردار عزیزمان اینبار اما علاوه بر تنومند کردن بدنه اسلام ریشه فتنه‌های بسیاری را خواهد خشکاند.

سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه فارس تصریح کرد: دیدیم که با مسموم کردن فضای رسانه‌ای چطور مردم عراق را در مقابل قهرمانان ملی خود قرار دادند و تلاش کردند حشد الشعبی که ناجی مردم عراق بود را از چشم مردم بیاندازند و بعد با حملات نظامی خون پاک انان را بر زمین ریختند.

مهدی نعیمی تاکید کرد: اما این بار نیز با خون پاک حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس و دیگر یاران شهیدشان وحدتی مستحکم‌‌تر ایجاد می‌شود که ان شاءالله ثمره ان رهایی قدس شریف و ازاله رژیم منحوس صهیونیصتی است.

وی اظهار کرد: رسالت بسیج بیداری و هوشیاری در تمام عرصه ها است و جهاد در همه عرصه‌ها چه فرهنگی چه نظامی چه علمی و چه رسانه ای مهمترین اولویت بسیج است.

سرپرست بسیج دانشجویی دانشکده رسانه فارس در پایان گفت: بسیج رسانه فارس وظیفه خود می‌داند که در جهاد رسانه‌ای همیشه و در همه حال در نوک پیکان نبرد باشد تا ان شاءالله در رکاب مولایمان امام زمان عج و نائب برحقش حضرت امام خامنه‌ای سربازی کرده و درآخر با شهادت ازاین دنیا برویم.

انتهای پیام./

+ posts

اخبار دانشکده

دانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده فارسشهید قاسم سلیمانیقاسم سلیمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.