به گزارش روابط عمومی دانشکده خبرگزاری فارس، جشن دهه کرامت در دانشکده رسانه فارس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و حضور تعداد محدودی از دانشجویان برگزار شد.

از مهمترین ویژگیهای این جشن می توان به پخش زنده این مراسم از طریق پیج اینستاگرام این دانشکده اشاره کرده که به خاطر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا امکان حضور گسترده دانشجویان فراهم نبود.

این مراسم که در روز سه شنبه ، 10 تیر ماه و با همت و تلاش کانون فرهنگی دانشکده، در سالن کوثر برگزار شد شاهد حضور دو میهمان ویژه، حجت الاسلام برمایی و خواهر بزرگوار شهید ابراهیم هادی بود.

حجت الاسلام برمایی کارشناس مذهبی و خانواده ، به موضوع  فرزند پروری اسلامی ، خانواده و جایگاه آن در جامعه تاکید داشت و گفت: فرزندان آینده سازان جامعه اسلامی بوده و باید نسبت به تربیت صحیح و اسلامی این عزیزان و فراهم نمودن شرایط برای رشد و شکوفایی آنان در جامعه نیز توجه ویژه داشت.

در ادامه خواهر شهید ابراهیم هادی، به رفتار و منش برادر شهید اشاره کرد و با مرور خاطرات تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی یاد این شهیدان بزرگوار را گرامی داشت.

لازم به ذکر است در انتهای این جشن بین دانشجویان قرعه کشی انجام و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به سرکار خانم حبیبی تعلق گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.