ثبت نام دانشجویان در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تا ۱۷ مهر ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ،  ثبت نام دانشجویان در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تا  ۱۷مهر ماه تمدید شد.

براساس این گزارش ، دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از میان علاقه‌مندان به رشته‌های خبرنگاری، روابط عمومی، عکاسی خبری، عکاسی هنرهای تجسمی، تدوین، گویندگی و دوبله، مترجمی انگلیسی و مدیریت فرهنگی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

گفتنی است ، علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته‌ها می‌توانند تا ۱۷ مهرماه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش (http://www.sanjesh.org/group.aspx?gid=5 ) مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از طریق این پایگاه دریافت کنند.

پذیرش دانشجو در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برای مهر ماه و بدون کنکور و بر اساس شرط معدل صورت می‌پذیرد و علاقه‌مندان به تحصیل می‌توانند در مقطع کاردانی در رشته‌های «خبرنگاری» با کد۱۲۵۲۱، «روابط عمومی» با کد۱۲۵۳۳، «عکاسی خبری» با کد ۱۲۶۸۳، «عکاسی هنرهای تجسمی» با کد ۱۲۷۵۰، «مترجمی انگلیسی» با کد۱۲۶۳۳، «سینما-تدوین فیلم» با کد ۱۲۹۹۳ و در مقطع کارشناسی در رشته های «خبرنگاری سیاسی واقتصادی» با کد ۲۱۴۶۵، «روابط عمومی» با کد ۲۱۴۶۹، «مدیریت امور فرهنگی» با کد ۲۱۵۴۸، «عکاسی خبری» با کد ۲۱۶۸۱ و «گویندگی ودوبله» با کد ۲۱۸۵۸ ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است ، متقاضیان ثبت‌نام می توانند به صورت غیر حضوری، مدارک  خود را شامل  تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک دیپلم برای متقاضیان مقطع کاردانی و تصویر مدرک کاردانی یا کارشناسی برای متقاضیان مقطع کارشناسی،  فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است و  کارت پایان خدمت یا معافیت (دانشجویان دانشکده از معافیت تحصیلی بهره مند می شود) را طی روزهای اعلام شده به شماره ۰۹۰۳۱۳۱۷۲۳۴ در واتساپ و یا به آیدی @Fars_admin1 در تلگرام و یا عدد1 را به شماره 50001014 ارسال کنند.

براساس این گزارش، باید به این نکته اشاره شود که از مهمترین ویژگی های دانشکده رسانه خبرگزاری فارس می توان به بهره مندی از اساتید و فعالان رسانه ای کشور، آموزش های کارگاهی و مهارت محور در استودیوهای تخصصی هر رشته، بورس تحصیلی دانشجویان نخبه، حمایت از ایده های رسانه ای دانشجویان در مرکز نوآوری و اتصال به شبکه بزرگ رسانه های کشور برای اشتغال دانشجویان اشاره کرد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دانشکده رسانه فارس واقع در خیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهار‌راه کالج، کوچه شهید سعیدی مراجعه کنند یا با معاونت آموزش دانشکده به شماره تلفن ۸۸۹۱۱۶۶۴ و ۸۸۹۱۱۶۶۵ تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.