ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آغاز شد

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آغاز شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام از علاقه‌‌مندان به حضور در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از دوم آذر آغاز تا دهم آذر ماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی می‌توانند در رشته‌های خبرنگاری-سیاسی و اقتصادی، مترجمی خبر انگلیسی، روابط عمومی، گویندگی و دوبله، عکاسی خبری، مدیریت امور فرهنگی و مروج اندیشه و تربیت اسلامی مشغول به تحصیل شوند.

در مقطع کاردانی نیز رشته‌های خبرنگاری، روابط عمومی، مترجمی زبان انگلیسی، عکاسی خبری، عکاسی هنر‌های تجسمی، تصویر برداری و تدوین، مروج اندیشه و تربیت اسلامی آماده جذب دانشجو است.

گفتنی است  ثبت نام تکمیل ظرفیت توسط واحد آموزش این مرکز صورت می‌گیرد و نیاز نیست متقاضیان  به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و «ثبت‌نام حضوری» به دانشکده رسانه فارس واقع در خیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهار‌راه کالج، کوچه شهید سعیدی مراجعه کرده یا با معاونت آموزش دانشکده به شماره تلفن 5-88911664 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

+ posts

اخبار دانشکدهدانشجویی

تکمیل ظرفیتتکمیل ظرفیت دانشگاهتکمیل ظرفیت علمی کاربردیخبرگزاری فارسدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.