ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی‌ ـ کاربردی از 24 مرداد

ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی‌ ـ کاربردی از 24 مرداد

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی، آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه را 24 مرداد امسال اعلام کرد و گفت: ثبت‌نام مهرماه دانشگاه جامع تا 31 مرداد ادامه دارد.

 

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه، اظهار کرد: ثبت‌‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی از 24 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود و تا 31 مرداد ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه پذیرش دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بر اساس شرط معدل است، خاطرنشان کرد: امسال سومین سال پذیرش دانشجو بر اساس خوشه‌های شغلی است و بر همین اساس مراکز این دانشگاه به صورت تخصصی اقدام به جذب و آموزش دانشجو می‌کنند.

ظرفیت 350 هزار نفری پذیرش مهرماه دانشگاه علمی ـ کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی با اشاره به ظرفیت 350 هزار نفری جذب دانشجو در مهرماه امسال، گفت: امسال مراکز این دانشگاه در 5 هزار کدرشته محل اقدام به جذب دانشجو می‌کنند.

وی، زمان اعلام نتایج پذیرش دانشجو را هفته اول شهریورماه اعلام و تاکید کرد: مهرماه دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی تکمیل ظرفیت ندارد و داوطلبان این دانشگاه باید در زمان اعلام شده اقدام به ثبت‌نام کنند.

امید، زمان آغاز کلاس‌های دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی را اول مهرماه اعلام و تاکید کرد: در صورت ارائه مجوز ستاد ملی کرونا، کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود و در غیر این صورت، کارگاه‌های این دانشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع طی روزهای آینده واکسینه می‌شوند

امید با بیان اینکه تمام مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی طی روزهای آینده واکسینه می‌شوند، خاطرنشان کرد: واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه نیز تا پایان شهریورماه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشجودانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.