اولین نمایش رادیویی به کارگردانی رضا سلطان زاده و با حضور دانشجویان دانشکده رسانه فارس به عنوان صدا بازیگر در استودیو زاویه دانشکده رسانه خبرگزاری فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، رضا سلطان زاده مسئول استودیو زاویه اذعان داشت: پس از تست صداپیشگی و گویندگی از علاقه مندان و دانشجویان به حوزه گویندگی و دوبله، با مشورت مدیریت دانشکده رسانه فارس، تصمیم بر آن شد که نمایشی رادیویی را با استفاده از توانایی ها و استعدادهای دانشجویان دانشکده تولید نماییم.
سلطانزاده در تشریح امکانات استودیو چند منظوره زاویه اظهار کرد: استودیو زاویه، استودیویی مجهز و چند منظوره است که دارای کارگاه عکاسی،کارگاه دوبله و قابلیت پخش فیلم است و توانایی اجرای همزمان هر یک از این قابلیت ها را با هم دارد.
وی تأکید کرد: در حال حاضر این استودیو درحال صداگذاری فیلم‌های کوتاه و بلند سینمای ایران است که با انجام این فعالیت، دانشجویان دانشکده می‌توانند با امکانات و مراحل صداگذاری از نزدیک آشنا شوند و همچنین در آینده نزدیک به عنوان عوامل اجرایی در پروژه‌ها مشغول به فعالیت شوند.
سلطان زاده افزود: علاقه مندان به گویندگی و دوبله می توانند با تعیین وقت قبلی برای تست صدا  به استودیو زاویه در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس مراجعه کنند و یا با شماره 88911661 تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.