نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مدت دو روز و تا ۸ بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه فارس و به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مدت دو روز تا ساعت ۲۴ چهارشنبه (۸ بهمن ماه) تمدید شد.

در این نمایشگاه، انتشارات خبرگزاری فارس هم با بیش از 50 عنوان کتاب حضور پیدا کرده است.

سودای سکولاریسم به قلم سید یاسر جبرائیلی، گذار در بحران به قلم اردوان مجیدی، خبر خوب به قلم محسن مهدیان جزو آثار پرفروش انتشارات خبرگزاری فارس در این نمایشگاه است.

همچنین، انتشارات خبرگزاری فارس به خریداران کتب این انتشارات یک کارت عضویت در باشگاه مشتریان خود اهدا ‌می‌کند که به وسیله آن می‌توانند با عضویت در باشگاه مشتریان انتشارات خبرگزاری فارس از 40 درصد تخفیف آثار این نمایشگاه بهره مند شوند.

نحوه استفاده از این تخفیف 40 درصدی به اینگونه است که پس از سفارش در سایت نمایشگاه مجازی کتاب، یک عدد کارت تخفیف 40 درصدی همراه با سفارش به دست خریداران خواهد رسید، که می‌توانند با کارت تخفیفی که در بسته‌های پستی قرار دارد پس از پایان نمایشگاه مجازی کتاب به سایت انتشارات خبرگزاری فارس به نشانی http://book.farsnews.ir/ مراجعه و از آن استفاده کنند.

علاقه مندان برای تهیه کتب انتشارات خبرگزاری فارس و دریافت کارت عضویت در باشگاه مشتریان این انتشارات می‌توانند به نشانی yun.ir/33w95d مراجعه کنند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *