تقویم آموزشی/ شروع کلاس‌های دانشجویان از 25 بهمن ماه

تقویم آموزشی/ شروع کلاس‌های دانشجویان از 25 بهمن ماه

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تقویم آموزشی نیم سال دوم سال تحصیلی 1399-1400 دانشکده رسانه فارس اعلام شد و بر این اساس کلاس‌های دانشجویان از 25 بهمن ماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه فارس، تقویم آموزشی مصوب دانشکده رسانه فارس منتشر شد.

بر این اساس کلاس‌های درسی دانشجویان در نیم سال دوم سال ۹۹ از 25 بهمن ماه امسال آغاز می‌شود و تا ۲8 خرداد ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

طبق تقویم آموزشی دانشکده رسانه فارس، تاریخ انتخاب واحد دانشجویان ورودی ۹۸-۹۷ و ما قبل آن، پانزدهم تا شانزدهم بهمن ماه است و حذف و اضافه آن‌ها نیز ۲۵بهمن‌ماه انجام خواهد شد.

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان کاردانی ورودی مهر ۹۸ از هفدهم تا هجدهم بهمن ماه و حذف و اضافه آن‌ها ۲۶ بهمن ماه انجام می‌شود.

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی ورودی مهر ۹۸ نوزدهم بهمن ماه است و تاریخ حذف و اضافه آن‌ها نیز ۲۷ بهمن ماه خواهد بود.

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی بهمن ۹۸ از بیستم تا بیست و یکم بهمن ماه خواهد بود و حذف و اضافه آن‌ها نیز ۲۸ بهمن ماه انجام می‌شود.

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی مهر ۹۹ از بیست و سوم تا بیست و چهارم بهمن ماه است و حذف و اضافه آن‌ها نیز ۲۹ بهمن ماه انجام ‌می‌شود.

همچنین دانشجویانی که دروس مورد نظر آن‌ها در دانشکده رسانه فارس ارائه نمی‌شود، از 25 بهمن تا اول اسفند 1399 مهلت دارند از شرایط مهمانی ویژه استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشجودانشکدهدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.