روابط عمومی دانشکده رسانه فارس با همکاری معاونت آموزش دانشکده ،برنامه ای را برای دوره کارورزی دانشجویان این مرکز آموزشی تدوین کرده است.

گفتنی است این برنامه جامع به نحوی طراحی شده است که دانشجویان رشته های سینما-تدوین ، خبرنگاری و روابط عمومی ، مترجمی خبر و گویندگی با رعایت پروتکل های بهداشتی بهترین و بیشترین بازدهی را داشته باشند.

هدف از این برنامه تربیت و آموزش دانشجو به صورت کاملا کاربردی و عملی در رشته ی مربوطه به جهت پیدا کردن تخصص است که به طور مثال کارورزان رشته ی روابط عمومی و خبرنگاری با نحوه ی خبرنویسی اصولی و بارگذاری در وبسایت دانشکده به صورت کاملا عملی آشنا شده و در طی دوران کارورزی خود خبرنویسی را به صورت عملی تجربه می کنند تا در آینده از احتمال آزمون و خطای آن ها در خبرنویسی کاسته شود.

در مورد رشته های سینما-تدوین و گویندگی نیز باید خاطر نشان کرد؛ کارورزان هر دو رشته به صورت عملی و با راهنمایی استاد رضا سلطان زاده در استودیو زاویه دانشکده رسانه خبرگزاری فارس می گذرانند و آثاری را با همکاری دانشکده تولید می کنند.

و در پایان دوره ی کارورزی رشته گویندگی از افراد مستعد در این زمینه در پروژه های تولیدی دانشکده استفاده به عمل خواهد آمد و این افراد به پروژه های تولیدی سینما و رسانه ی ملی معرفی می شوند.

کارورزان رشته ی مترجمی خبر نیز به صورت کاملا عملی و علمی موظف هستند مقاله ای علمی در حوزه رسانه را از انگلیسی به فارسی ترجمه کرده و به نام خود ثبت کنند.

در پایان دوره ی کارورزی هم،آثار برتر کارورزان به نام خودشان به عنوان ترجمه یک پژوهش علمی در بخش پژوهش های سایت دانشکده رسانه فارس بارگذاری و مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت.

در آخر باید ذکر کرد که هدف نهایی این برنامه آزمایشی است مبنی بر مطالب و دروسی که دانشجویان رشته های مذکور فراگرفته اند تا مشخص شود نحوه آموزش اساتید و حضور دانشجویان در کلاس چقدر بر تربیت آن ها موثر بوده است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.