تحریریه فارس جوان فرصتی طلایی برای پرورش خبرنگاران حرفه‌ای

تحریریه فارس جوان فرصتی طلایی برای پرورش خبرنگاران حرفه‌ای

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استاد خبرنویسی گفت: دانشجویان و دانش پژوهان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در محیط آموزشی شبیه سازی شده خبری به خبرنگارهای همه فن حریف تبدیل می‌شوند.

علی ودایع استاد خبرنویسی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشکده رسانه فارس عنوان کرد : اقدامات خوبی در جهت ارتقای آموزشی علمی و عملی در دانشکده فارس در حال اجرا است.

وی افزود : تشکیل تحریریه فارس جوان در حقیقت، ایجاد یک شبیه ساز است که دانشجویان و دانش پژوهان در شرایط مشابه خبرگزاری فارس تجربه کسب می‌کنند.

سردبیر تحریریه فارس جوان تأکید کرد : وجه تمایز دانشکده رسانه فارس در این است که لشکری از فارغ التحصیلان بیکار را به جامعه تحویل نمی‌دهد، چون دانشجویان این مرکز، علم و عمل را همزمان کسب می‌کنند.

وی تصریح کرد : شرط اولیه پذیرش در تحریریه فارس جوان، گذراندن واحد‌های خبرنویسی در دانشکده رسانه فارس یا پشت سر گذاشتن دوره خبرنویسی پیشرفته در مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس است .

ودایع در تشریح اقدامات و فعالیت‌های تحریریه فارس جوان گفت : در مرحله آموزشی، کلاس‌های خبرپژوهی، عملیات روانی، تحلیل خبر و نقد فیلم برای اعضاء برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: تولید محتوای چند رسانه‌ای، تولید خبر پوششی، تولید گزارش در زمینه های مختلف توسط کارآموزان انجام می‌شود.

این استاد خبرنویسی ادامه داد : مهم‌ترین نکته برای کارآموزان تحریریه فارس جوان این است که مبتنی بر تکنولوژی‌های روز و سبک‌های جدید خبرنویسی فعالیت می‌کنند.

وی درپایان این گفتگو خاطر نشان کرد: تحریریه فارس جوان فرصتی طلایی برای تربیت و پرورش خبرنگارهای شش دانگ  و حرفه‌ای است که می‌توانند در رسانه‌های مختلف با نگاه تخصصی فعالیت کنند.

اخبار دانشکده

آموزش خبر نویسیخبرگزاری فارسخبرنگاریدانشکده خبر فارسدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه فارسدوره خبرنویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.