دکتر محمد حسین امید

دکتر محمد حسین امید


رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاسیس ۲۰ مرکز نوآوری در این دانشگاه و امکان تبادل دانشجو با دانشگاه‌های مهارتی دنیا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، محمدحسین امید در مراسم دانشجویان نو ورود واحد استانی اصفهان که به صورت مجازی برگزار شد، در سخنانی با اشاره به ویژگی های دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این دانشگاه به لحاظ محتوایی یک دانشگاه مهارت محور بوده و سرفصل های آن عمدتاً مهارتی و کاربردی است که این ویژگی مختص به این دانشگاه است به نحوی که دانشجویان در هر رشته ای که مشغول به تحصیل باشند، قطعاً در انتهای دوره مهارتهایی را خواهند داشت که با کمک آن کسب و کار آینده شان را می‌توانند ایجاد کنند.

وی افزود: این دانشگاه در طی یک برنامه ۵ ساله به اصلاح خودش پرداخته و با بازنگری در روش ها و ساختارها به ارتقاء کیفیت خود، امروز در بهترین موقعیت خود قرار دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به تاسیس ۲۰ مرکز نوآوری در این دانشگاه و امکان تبادل دانشجو با دانشگاه‌های مهارتی دنیا از جمله کشور آلمان اظهار داشت: این دانشگاه از دانشجویان انتظار دارد که از ظرفیت‌های ایجاد شده در این دانشگاه که جزء حقوق دانشجویان است، بهره‌مند شوند و برای دریافت آموزشی مطلوب و با کیفیت مطالبه گر باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *