تبادل دانشجویی بین دانشگاه جامع علمی‌کابردی و دانشگاه آلمان​

دکتر محمد حسین امید

دکتر محمد حسین امید


+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاسیس ۲۰ مرکز نوآوری در این دانشگاه و امکان تبادل دانشجو با دانشگاه‌های مهارتی دنیا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، محمدحسین امید در مراسم دانشجویان نو ورود واحد استانی اصفهان که به صورت مجازی برگزار شد، در سخنانی با اشاره به ویژگی های دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این دانشگاه به لحاظ محتوایی یک دانشگاه مهارت محور بوده و سرفصل های آن عمدتاً مهارتی و کاربردی است که این ویژگی مختص به این دانشگاه است به نحوی که دانشجویان در هر رشته ای که مشغول به تحصیل باشند، قطعاً در انتهای دوره مهارتهایی را خواهند داشت که با کمک آن کسب و کار آینده شان را می‌توانند ایجاد کنند.

وی افزود: این دانشگاه در طی یک برنامه ۵ ساله به اصلاح خودش پرداخته و با بازنگری در روش ها و ساختارها به ارتقاء کیفیت خود، امروز در بهترین موقعیت خود قرار دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به تاسیس ۲۰ مرکز نوآوری در این دانشگاه و امکان تبادل دانشجو با دانشگاه‌های مهارتی دنیا از جمله کشور آلمان اظهار داشت: این دانشگاه از دانشجویان انتظار دارد که از ظرفیت‌های ایجاد شده در این دانشگاه که جزء حقوق دانشجویان است، بهره‌مند شوند و برای دریافت آموزشی مطلوب و با کیفیت مطالبه گر باشند.

اخبار دانشکده

آلماندانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشگاه جامع علمی کاربردیدکتر امید

مشاهده نوشته ها

تخصص یاشار ایده پردازی و کپی رایتینگ و نویسندگی هست و به علوم ارتباطات و رسانه و روابط انسانی علاقه ی زیادی داره،به علاقه مندی ها و سرگرمی های او هم میشه به فوتبال و سینما و کتاب و کنسول های بازی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.