مراسم بزرگداشت سردارشهید قاسم سلیمانی با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و خانواده های معظم شهدای مدافع حرم در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد.

در این مراسم آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران ضمن تسلیت و تبریک شهادت قاسم سلیمانی گفت: شهیدان با خون خود راه را ترسیم کرده اند و باید راه خون شهیدان را رفت تا به مقصد الهی برسیم.

وی با اشاره به اهمیت یاد شهدا افزود: برای زنده نگاه نداشتن یاد شهدا باید گفتمان و فضای جامعه را فضایی سالم نگه داریم.

وی تصریح کرد: برخی از کشورها، دلخوش بودند که با راه اندازی گروه هایی می توانند به ایران ضربه بزنند، اما سردار قاسم سلیمانی با تدبیر خود شاخ آن ها را شکست و افسانه نفوذ آن ها را به پوچی تبدیل کرد.

عکاس: حمیدرضا خدابخش

آیت الله صدیقی ادامه داد: سردار شهید قاسم سلیمانی کسی بود که توانست حلقه مقاومت را به هم پیوند دهد و کشوری مانند آمریکا طرح هایش یکی پس از دیگری توسط این سردار رشید اسلام نقش بر آب شد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اخلاق شهید سلیمانی گفت: این شهید بزرگوار، عارف دل و عاشق شهادت بود و در به در به وصال خداوند خویش و سیدالشهداء فکر میکرد.

وی خاطر نشان کرد: جنگ تمام نشده است بلکه هم اکنون جنگ اقتصادی، جنگ روانی، جنگ فرهنگی و جنگ نظامی هنوز باقی مانده و ما در حال جنگ هستیم.

عکاس: حمیدرضا خدابخش

وی افزود: قاتل شهید قاسم سلیمانی آمریکا است و اگر فکر کنند که با رفتن سردار سلیمانی همه چیز تمام شده است اشتباه تصور کرده اند، بلکه با رفتن این شهید والا مقام قدرت در وجود ما تزریق شد.

آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران ادامه داد: در مذاکره اخیر، آمریکا پر رو شد وبرجام بدون فرجام ماند و این نتیجه ای شد تا همگان بفهمند ما دیگر بر یر میز مذاکره خواهیم نشست.

وی در پایان و با تاکید بر پاسخ به جنایات آمریکا و به شهادت رساندن شهید قاسم سلیمانی گفت: ما قسم خواهیم خورد تا وقتی که انتقام خون شهدا، مخصوصا سردار شهید قاسم سلیمانی را نگیریم از پا نخواهیم نشست.

 

انتهای پیام./

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *