بی‌تدبیری مسئولان دلیل شهادت شهدای امنیت است

بی‌تدبیری مسئولان دلیل شهادت شهدای امنیت است

+ posts
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خواهر شهید مرتضی ابراهیمی گفت: شهید ابراهیمی حقوق نجومی نداشت و با درد مردم آشنا و کنار همین مردم بود، اما متاسفانه ما شاهد بودیم عده‌ای سوار بر موج بی‌تدبیری مسئولان شدند و این بی‌تدبیری باعث به شهادت رسیدن مرتضی‌ها در اغتشاشات آبان ماه شدند.

 

مهری ابراهیمی، خواهر شهید مرتضی ابراهیمی در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم از خانواده‌های شهدای امنیت و در گفتگو با خبرنگار دانشکده رسانه خبرگزاری فارس گفت: برادر من آروزی شهادت داشت و اگر شهید نمی‌شد باید تعجب می‌کردیم، ولی من هیچ وقت فکر نمی‌کردم که به این زودی مرا به اسم خواهر شهید بشناسند.

 

ابراهیمی افزود: برادرم هر وقت مادرم را درحال نماز مشاهده می‌کرد، می‌گفت که برای شهادتش دعا کند.

 

بی‌تدبیری مسئولان دلیل شهادت شهدای امنیت است
عکس: یاسین بخشوده

وی تصریح کرد: در منطقه‌ای که آقا مرتضی زندگی میکرد، شهدایی مانند صدر زاده، آژند و عفتی زندگی می‌کردند که آقا مرتضی همیشه با آنها همراه بود و بعد از شهادت آنها همیشه حسرت می‌خورد که ای کاش من هم به زودی به آنها ملحق شوم.

شهادت در جوانی زیباتر است/ دعای مادر برای مرتضی تحت قبه امام حسین

خواهر شهید مرتضی ابراهیمی تاکید کرد: هر وقت به مادرم می‌گفت که برایم آرزوی شهادت کن، مادرم می‌گفت هر وقت پا به سن گذاشتی برایت آرزوی شهادت می‌کنم، اما آقا مرتضی همیشه می‌گفت شهادت در جوانی زیباتر است.

وی اظهار کرد: مادرم در سفر اخیر خود به کربلا میگفت برای آقا مرتضی در زیر قبه امام حسین(ع) دعا کرد تا به آرزوی خود برسد.

بی‌تدبیری مسئولان دلیل شهادت شهدای امنیت است
عکس: یاسین بخشوده

مهری ابراهیمی گفت: بالاترین نعمتی که بعد از شهادت آقامرتضی برای ما به وجود آمد عزت و سربلندی برای خانواده‌ام بود و از آن مهمتر پربار شدن درخت انقلاب با خون شهدایی مانند آقا مرتضی است.

وی گریزی هم به روحیات و اخلاق شهید زد و اظهار کرد: یکی از مهمترین نکات اخلاقی شهید شوخ طبعی وی بود. روحیه شهید در برخورد با مردم و مخصوصا خانواده خیلی خاص بود و اغلب اوقات لبخند به لب داشتند و شاد بودند.

ابراهیمی با تاکید بر لزوم تلاش مردم بر بصیرت افزایی گفت: مردم نباید درگیر امواجی که رسانه‌ها راه می‌اندازند بشوند و اگر تمام حواسشان به دستورات ولی فقیه باشد قطعا گمراه نخواهند شد.

وی تاکید کرد: برخی از مردم حق داشتند اعتراض کنند اما متاسفانه برخی با اغتشاشگران همراه شدند و این مشکلات را به وجود آوردند.

خواهر شهید مرتضی ابراهیمی در انتها گفت: شهید ابراهیمی حقوق نجومی نداشت و با درد مردم آشنا و کنار همین مردم بود ، اما متاسفانه ما شاهد بودیم که عده‌ای از مردم سوار بر موج بی‌تدبیری مسئولان شدند و باعث به شهادت رسیدن مرتضی‌ها در اغتشاشات آبان ماه شدند.

انتهای پیام./

 

 

خبرنگار: کیانا ساری

اخبار دانشکده

اغتشاشاتتجلیل از خانواده های شهدای امنیتخواهر شهید ابراهیمیخواهر شهید مرتضی ابراهیمیدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارسشهدای امنیتشهید اغتشاشاتشهید مرتضی ابراهیمیکیانا ساریمرتضی ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.