رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی از تغییر نحوه برگزاری امتحانات پایانی دانشجویان این دانشگاه در پی شدت گرفتن مجدد بیماری کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده خبرگزاری فارس، محمد حسین امید رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی درمراسم آیین تجلیل از مدرسان نمونه دانشگاه جامع علمی کاربردی (واحد های استانی تهران غرب و تهران شرق) که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت:با توجه به اینکه از اوایل اسفند ماه سال گذشته با ویروس کرونا درگیر بوده‌ایم و سال تحصیلی نیز تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته و تمامی کلاس‌های درسی و آموزشی به صورت مجازی برگزار شده، لذا دیگر بهانه‌ای برای کمبود‌های برگزاری کلاس‌های مجازی در سال تحصیلی آینده نداریم.

محمد حسین امید تاکید کرد: برای مهرماه هیچ عذری برای برگزاری کلاس های مجازی نداریم و پیشرفت بسیاری در این زمینه خواهیم کرد، زیرا تجربه کافی برای تعیین شیوه تدریس آموزش مجازی را داشته ایم و نباید بهانه ای در این زمینه وجود داشته باشد.
وی در ادامه به لزوم تولید محتوای ویژه برای این دوران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر باید محتوا تولید کنیم و حتی بعد از گذر از این وضعیت، بخشی از آموزش مجازی ادامه خواهد داشت و چه بسا در قالب همین آموزش‌های مجازی در جذب دانشجوهای خارجی هم موفق باشیم.
در ادامه خداداد نهاوندی سرپرست واحد استانی شرق تهران، دانشگاه علمی کاربردی را یک دانشگاه نتیجه گراست خواند و گفت: دانشگاه علمی کاربردی مهارت محور است و این خاصیت در دانشگاه های دیگر وجود ندارد.
سید محمد حسن پیش بین سرپرست واحد استانی غرب تهران به انتخاب 16 مدرس برتر اشاره کرد و گفت: با توجه به معیارهای تعیین شده معاونت آموزشی و همچنین کمیته‌ای متشکل از تعدادی مدیران استانی و رؤسای مراکز علمی کاربردی استان، ۱۶ مدرس برتر در ۶ گروه اعلامی انتخاب و معرفی شدند.

نوشته شده توسط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *