برنامه هفتگی تمامی رشته‌های نیم‌سال 992 دانشکده رسانه فارس اعلام شد

برنامه هفتگی تمامی رشته‌های نیم‌سال 992 دانشکده رسانه فارس اعلام شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

برنامه هفتگی تمامی رشته‌های نیم‌سال 992 دانشکده رسانه فارس اعلام شد و دانشجویان این دانشکده می‌توانند طبق برنامه اعلام شده انتخاب واحد خود را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه فارس، طبق اطلاعیه جدید معاونت آموزش این دانشکده، برنامه هفتگی تمامی رشته‌های نیم‌سال 992 دانشکده رسانه فارس اعلام شد.

در این اطلاعیه آمده است: « دانشجویان باید طبق ورودی خود و‌ چارت درسی که آموزش دانشکده مشخص کرده است انتخاب واحد خود را در سامانه هم آوا انجام دهند و از اخذ دروس ترم‌های آینده جداً خودداری کنند، در غیر اینصورت عواقب آن به دانشجو برمی‌گردد و دانشگاه نمی‌تواند پاسخگو باشد.»

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: « درس دانش خانواده و جمعیت فقط برای دانشجویانی است که در مقطع کاردانی تحصیل می‌کنند و دانشجویان مقطع کارشناسی اجازه اخذ این درس را ندارند.»

همچنین در این اطلاعیه درباره ویرایش انتخاب واحد آمده است که دانشجویان در انتخاب واحد خود دقت کافی را داشته باشند، چراکه امکان ویرایش برای مرکز وجود ندارد.

این اطلاعیه تاکید دارد: « دانشجویان باید دقت داشته باشند که عدم پرداخت شهریه به منزله حذف انتخاب واحد خواهد بود و در بازه زمانی مشخص شده نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام کنند.

ملاک صحیح انتخاب واحد نیز برنامه هفتگی ارائه شده است, البته امکان مغایرت ساعت و روز و نام مدرس در سامانه هم آوا وجود خواهد داشت.»

این اطلاعیه همچنین درباره اخد واحدهای کارورزی خاطرنشان می‌کند: « اخذ همزمان درس کارورزی 1 و کاروزی 2 برای یک ترم امکان پذیر نیست؛ دانشجویان باید دقت کنند که برای اخذ انتخاب واحد با کارورزی ۱ و 2 فقط ۱۴واحد می‌توانند داشته باشند، البته با کارورزی ۲ در صورت ترم آخر بودن تا ۱۸ واحد امکان انتخاب واحد دارند.

انتهای پیام/

+ posts

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشجودانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.