با «نویاب» ایده‌هایتان را به تصویر بکشید

با «نویاب» ایده‌هایتان را به تصویر بکشید

+ posts
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مرکز رشد مستند سازی نویاب با هدف تولیدات رسانه ای در قالب‌های متنوع و مختلف از قبیل مستند بلند و کوتاه، کلیپ، تولید محتوای رسانه‌ای نیاز روز، تیزر، موشن گرافیک و دیگر تولیدات رسانه‌ای فعالیت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه فارس، مرکز رشد مستند سازی نویاب با هدف مهارت افزایی و تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در حوزه تولیدات رسانه‌ای، از بین دانشجویان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس و تحقق نگاه کاربردی و عملی در بین این دانشجویان راه اندازی شده است.

میثم جهان‌بین مسئول مرکز رشد مستند سازی نویاب در این خصوص و در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: تولیدات بر اساس ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان پایه گذاری می‌شود و با کمک این مرکز به مرحله تولید و اجرا می‌رسد.

با «نویاب» ایده‌هایتان را به تصویر بکشید

وی افزود: دانشجویان رشته‌های مختلف که مشغول به تحصیل در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس هستند می‌توانند با ارائه مستندات و شیوه نامه اجرایی طرح مستند خود از مزایای این مرکز پس از بررسی و تایید طرح ارائه شده، بهره مند شوند.

جهان‌بین ادامه داد: برگزاری دوره‌های تخصصی مستند سازی با همکاری مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس مطابق با نیاز دانشجو و پرورش استعدادهای آنان از جمله اقداماتی است که این مرکز در دستور کار خود قرار داده است.

مسئول مرکز رشد مستند سازی نویاب تأکید کرد: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده، در صورت فراهم شدن همه شرایط و امکانات مورد نیاز، طرح‌های ارائه شده پس از بررسی و تایید بعد از یک الی سه ماه به مرحله تولید خواهند رسید.

با «نویاب» ایده‌هایتان را به تصویر بکشید

جهان‌بین در پایان این گفتگو خاطر نشان کرد: دانشجویان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس می‌توانند با فرصتی که این مرکز برای آنان ایجاد کرده است، ایده های خود را به تصویر بکشند.

گفتنی است، مستندهای «مهندس امین» و «عمق میدان» جزو تولیداتی که توسط دانشجویان فعال در این مرکز تولید و در شبکه‌های سیما پخش شده است.

اخبار دانشکده

آموزش مستند سازیخبرگزاری فارسدانشکده خبردانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده فارسمرکز رشد مستندمرکز مستند سازینویاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.