مرکز رشد مستند سازی نویاب با هدف تولیدات رسانه ای در قالب‌های متنوع و مختلف از قبیل مستند بلند و کوتاه، کلیپ، تولید محتوای رسانه‌ای نیاز روز، تیزر، موشن گرافیک و دیگر تولیدات رسانه‌ای فعالیت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه فارس، مرکز رشد مستند سازی نویاب با هدف مهارت افزایی و تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در حوزه تولیدات رسانه‌ای، از بین دانشجویان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس و تحقق نگاه کاربردی و عملی در بین این دانشجویان راه اندازی شده است.

میثم جهان‌بین مسئول مرکز رشد مستند سازی نویاب در این خصوص و در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: تولیدات بر اساس ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان پایه گذاری می‌شود و با کمک این مرکز به مرحله تولید و اجرا می‌رسد.

وی افزود: دانشجویان رشته‌های مختلف که مشغول به تحصیل در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس هستند می‌توانند با ارائه مستندات و شیوه نامه اجرایی طرح مستند خود از مزایای این مرکز پس از بررسی و تایید طرح ارائه شده، بهره مند شوند.

جهان‌بین ادامه داد: برگزاری دوره‌های تخصصی مستند سازی با همکاری مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس مطابق با نیاز دانشجو و پرورش استعدادهای آنان از جمله اقداماتی است که این مرکز در دستور کار خود قرار داده است.

مسئول مرکز رشد مستند سازی نویاب تأکید کرد: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده، در صورت فراهم شدن همه شرایط و امکانات مورد نیاز، طرح‌های ارائه شده پس از بررسی و تایید بعد از یک الی سه ماه به مرحله تولید خواهند رسید.

جهان‌بین در پایان این گفتگو خاطر نشان کرد: دانشجویان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس می‌توانند با فرصتی که این مرکز برای آنان ایجاد کرده است، ایده های خود را به تصویر بکشند.

گفتنی است، مستندهای «مهندس امین» و «عمق میدان» جزو تولیداتی که توسط دانشجویان فعال در این مرکز تولید و در شبکه‌های سیما پخش شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *