معاون فرهنگی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در جلسه هم اندیشی تشکل های دانشجویی این دانشکده که روز جمعه در سالن کنفرانس برگزار شد، گفت: تشکل‌های دانشجویی باید با ایده پردازی و خلاقیت حیات خود را نشان دهند.

وی در ادامه و با تاکید بر کار دسته جمعی و اتحاد گفت: برکت در جمع و کنار هم بودن است، به همین خاطر یکی از مهمترین جلوه های دین مبین اسلام، تجمع در کنار خانه خدا و انجام فریضه حج  است.

معاون فرهنگی دانشکده رسانه فارس اظهار کرد: یکی از شاخص های عمل صالح، کاری است که برای خدا انجام شود و همه تشکل ها برای رسیدن به سعادت، باید تمامی برنامه‌های خود را برای رضای‌خدا پیش ببرند.

وی با تاکید بر مطالعه کتاب کار باید تشکیلاتی باشد که از بیانات رهبر انقلاب در خصوص کار تشکیلاتی جمع آوری شده است، افزود: مهمترین وظیفه مسئولان تشکل ها یافتن نقاط مشترک و تقویت آن و اجتناب از نقاط افتراق است.

از خودگذشتگی و ایثار شاخص دیگر کار تشکیلاتی بود که معاون فرهنگی دانشکده به آن اشاره و تصریح کرد: در کار تشکیلاتی باید از منّیت عبور کرد و خود را در قالب یک جمع قرار داد.

وی افزود: اگر این چنین شد قطعا اقداماتی که در این تشکل ها انجام می شود بیشترین اثرگذاری خود را خواهد داشت.

معینی در ادامه تصریح کرد: تک روی و تک محوری جزو بزرگترین آفت های تشکل های دانشجویی است که مسئولان تشکل ها باید توجه ویژه به این مسئله داشته باشند.

در پایان، مسئولان تشکل های دانشجویی دانشکده رسانه فارس به تشریح برنامه های آینده تشکل های خود پرداختند.

انتهای پیام./

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.