همزمان با برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان کل کشور، اولین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های مربوطه تیرماه امسال به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس پلتفرم‌های آنلاین و نرم افزاری، روش‌های ایجاد تحرک در حین کار،سنسورها و اپلیکیشن‌ها جهت ترویج سبک زندگی سالم، آموزش و ارتقا بهره وری ورزشی، اپلیکیشن‌های رشد و تکامل حرکتی، ارائه گجت‌های بهبود دهنده فعالیت‌های ورزشی، بهبود فرآیندهای باشگاه داری و مدیریت ورزشی، طراحی وبلاگ ورزشی و تجهیزات ورزشی از جمله محورهای استارت آپ اعلام شده است.
اولین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های مربوطه بیشتر به منظور توسعه فعالیت های ورزشی دانشجویان، ایجاد شوق و ذوق دانشجویان و اساتید به سمت استارت آپ ها، جزو اهداف این استارت آپ اعلام شده و حمایت های خوبی هم از نفرات برتر صورت خواهد گرفت.
دانشگاه تبریز این استارت آپ را با حمایت و همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، صندوق پژوهش و فناوری استان آذربایجان شرقی، صندوق پژوهش و فناوری ارس، اداره کل فناوری و ارتباطات استان آذربایجان شرقی، پژوهشگاه علوم و ورزشی وزارت علوم، شتابدهنده آرتان ۱۱۰۰ و ستاک برگزار می نمایید.

لذا دانشجویان می توانند برای ثبت نام در این رویداد از طریق آدرس اینترنتی https://sportup1401.ir ثبت نام کنند.

آخرین فرصت ثبت نام:
10 تیرماه 1401

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *