استاد دانشکده رسانه خبرگزاری فارس گفت: استودیو چند منظوره زاویه، محلی با قابلیت‌های فراوان است که می‌تواند به محلی برای تحقق ایده‌های خلاقانه تبدیل شود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، رضا سلطانزاده استاد دانشکده رسانه فارس و موسیقدان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این دانشکده عنوان کرد: با توجه به نیاز  جامعه دانشگاهی  به محیط عملی برای یادگیری علم، دانشکده رسانه فارس ساخت و تجهیز استودیو زاویه را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: استودیو چند منظوره زاویه با امکاناتی مانند محیط آکوستیک، سخت افزارهای به روز، سیستم‌های ضبط صدا و تصویر مجهز و دیگر امکانات نوین، با حمایت معاون آموزش و پژوهش خبرگزاری فارس در تیر ماه 1399 راه اندازی شد.

سلطانزاده در تشریح امکانات استودیو چند منظوره زاویه اظهار کرد: استودیو زاویه، استودیویی مجهز و چند منظوره است که دارای کارگاه عکاسی،کارگاه دوبله و قابلیت پخش فیلم است و توانایی اجرای همزمان هر یک از این قابلیت ها را با هم دارد.

وی تأکید کرد: در حال حاضر این استودیو درحال صداگذاری فیلم‌های کوتاه و بلند سینمای ایران است که با انجام این فعالیت، دانشجویان دانشکده می‌توانند با امکانات و مراحل صداگذاری از نزدیک آشنا شوند و همچنین در آینده نزدیک به عنوان عوامل اجرایی در پروژه‌ها مشغول به فعالیت شوند.

گفتنی است، استودیو چند منظوره زاویه به یاد مرحوم سید عبدالله سیداحمدی زاویه دبیر شیفت شب و عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس نام گذاری شده است که در تاریخ چهارم فروردین ماه 1399 بر اثر بیماری کرونا دیدار حق را لبیک گفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *