آنچه که در مرکز آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی خبرگزاری فارس گذشته است

آنچه که در مرکز آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی خبرگزاری فارس گذشته است

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس در یک سال اخیر توانسته بیش از 1500 دانش‌پژوه را در عرصه‌های مختلف آموزش دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده رسانه فارس، حسین پاکدل، کارشناس مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز ضمن اشاره به اهمیت رسانه در جامعه عنوان کرد: مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس با نگاه به تربیت نیروی تراز و حرفه‌ای توانسته در یک سال گذشته قریب به 1500 نفر را در این مرکز آموزش دهد.

وی افزود: از ابتدای سال تا کنون بیش از 25 دوره در زمینه‌های مختلف برگزار شده است که بیشترین شرکت کنندگان از شهرستان‌ها و استان‌های کشور بودند.

پاکدل تصریح کرد: بعد از پایان دوره‌ها، آن دسته از شرکت کنندگانی که بالاترین رتبه را کسب کنند علاوه بر دریافت مدرک معتبر آموزشی از خبرگزاری فارس، به تحریریه فارس جوان جهت انجام فعالیت رسانه‌ای معرفی می‌شوند.

کارشناس مرکز آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای خبرگزاری فارس در ادامه به مبالغ دریافتی از شرکت کنندگان اشاره و اظهار کرد: در مقایسه با دوره‌های حال حاضر در سطوح مختلف، مبالغ دریافتی این مرکز بسیار کمتر از سایر مراکز است.

وی تأکید کرد: وظیفه و رسالت اصلی مراکز رسانه‌ای آموزش مسائل حوزه رسانه است و به همین دلیل مسائل مالی در این مرکز در اولویت‌های پایین تری قرار دارد.

پاکدل در پایان این گفتگو خاطر نشان کرد: دوره آموزش اوسینت ، دوره آموزش مستند سازی و فیلم نامه نویسی، کارگاه یک روزه فن بیان و گویندگی، دوره خبرنگاری و تحلیل سیاسی، دوره حماسه نگاری، دوره تحلیل اخبار سیاسی اقتصادی، دوره خبرنگاری بحران، دوره خبرنگاری مقدماتی، دوره تدوین، دوره فتوشاپ، دوره نویسندگی مقدماتی، دوره خبرنگاری پیشرفته و دوره خبرنگاری ورزشی تنها بخشی از عناوینی است که این مرکز در حال آموزش آن به دانش‌پژوهان است.

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسمرکزآموزش های تخصصی حرفه ای خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.