آغاز ثبت نام وام دانشجویی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طبق اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویی، ثبت نام وام دانشجویی برای نیم سال 1399-1400 آغاز شد.

به گزارش خبرنگار دانشکده رسانه فارس، مرحله نام نویسی برای دریافت وام دانشجویی در وب سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم آغاز شده است.

براساس این اطلاعیه حداکثر سقف دریافتی وام شهریه دانشجویی برای دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، به ازای هر ترم یک میلیون تومان است.

همچنین تمامی دانشجویان واجد شرایط امکان دریافت وام را دارند و علاو بر آن، دانشجویانی که در ترم‌های گذشته از این وام استفاده کرده اند، می توانند با ثبت نام جدید از وام شهریه تحصیلی بهره مند شوند.

دانشجویان متقاضی می‌توانند برای ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر، حداکثر تا 20 اسفند 1399 به وب سایت صندوق رفاه دانشجویی به نشانیwww.swf.ir مراجعه کنند.

متقاضیان باید پس از ورود به وب سایت صندوق رفاه از طریق پرتال دانشجویی اقدام به ثبت نام یا درخواست کنند؛ پس از درخواست وام و تایید مسئول صندوق رفاه دانشجویی دانشکده، دانشجویان می‌توانند از وام دانشجویی بهره‌مند شوند.

براساس این گزارش، در مصوبات جدید صندوق رفاه علاوه بر تعهد محضری ضامن مورد نظر دانشجو باید گواهی کسر از حقوق به صندوق ارائه می داد تا دانشجو مجاز به اخذ وام شود که صندوق رفاه دانشجویان در اطلاعیه جدید خود اعلام کرده است، بدلیل تعطیلی های سراسری برای کنترل بیماری کرونا و حفظ سلامت افراد و بدلیل عدم دسترسی به ضامن یا ادارات یا دانشگاه ها در ترم جاری به دانشجویان مهلت داده شده که بدون ارائه نامه کسر از حقوق دانشگاه بتواند وامشان را ثبت کنند.

انتهای پیام/

+ posts

اخبار دانشکده

خبرگزاری فارسدانشجودانشکدهدانشکده خبرگزاری فارسدانشکده رسانهدانشکده رسانه خبرگزاری فارسدانشکده رسانه فارسدانشکده فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.