آغاز به کار مرکز نوآوری دانشکده رسانه خبرگزاری فارس

آغاز به کار مرکز نوآوری دانشکده رسانه خبرگزاری فارس

+ posts
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس با بیان اینکه مرکز نوآوری این دانشکده به صورت رسمی آغاز به کار کرده است، گفت: رویکرد این مرکز اقتصاد رسانه است.
حمید حسن پور رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه مرکز نوآوری دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه به صورت رسمی آغاز به کار کرده است، گفت: رویکرد این مرکز اقتصاد رسانه است.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی ظرفیت‌های بدیع و روزآمد رسانه‌های جمعی با هدف خلق ثروت قدم اول خواهد بود. در گام‌های بعدی سازوکارهای مشخصی برای مشارکت فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشکده رسانه فارس در پروژه‌ها ابلاغ می‌شود.

به گفته رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، دانشجویان و فارغ التحصیلان با استفاده از مجموعه دانش‌ها و مهارت‌هایی که در این دانشکده آموخته‌اند، می‌توانند به صورت مستقل به کارآفرینی و خلق ثروت بپردازند. دانشکده و مرکز نوآوری نقش تسهیل‌گری و هدایت این افراد را در قالب پروژه‌های ذکر شده خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: مجوز این مرکز توسط شورای سیاست گذاری و راهبردی مراکز نوآوری و رشد دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شده است.

اخبار دانشکدهخبرگزاری فارس

کارآفرینیمرکز نوآوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188911661

ایمیل پشتیبانی

info@faculty.farsnews.ir

آدرس دانشکده

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهار راه کالج، کوچه شهید سعیدی کدپستی: ۱۵۹۹۶۱۶۱۱۷
logo-mark-1

ما خوشحال می‌شویم

با ما در تماس باشید

 

اگر در روند امکانات و خدمات وب‌سایت به مشکلی برخورد کردید، حتماً موضوع را با ما در میان بگذارید. از اینکه به ما اعتماد می‌کنید سپاسگذاریم.
همچنین کارشناسان ما با شماره تلفن 02188911664 جهت مشاوره تلفنی در خدمت شما سروران گرامی هستند.