رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس با بیان اینکه مرکز نوآوری این دانشکده به صورت رسمی آغاز به کار کرده است، گفت: رویکرد این مرکز اقتصاد رسانه است.
حمید حسن پور رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه مرکز نوآوری دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه به صورت رسمی آغاز به کار کرده است، گفت: رویکرد این مرکز اقتصاد رسانه است.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی ظرفیت‌های بدیع و روزآمد رسانه‌های جمعی با هدف خلق ثروت قدم اول خواهد بود. در گام‌های بعدی سازوکارهای مشخصی برای مشارکت فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشکده رسانه فارس در پروژه‌ها ابلاغ می‌شود.

به گفته رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، دانشجویان و فارغ التحصیلان با استفاده از مجموعه دانش‌ها و مهارت‌هایی که در این دانشکده آموخته‌اند، می‌توانند به صورت مستقل به کارآفرینی و خلق ثروت بپردازند. دانشکده و مرکز نوآوری نقش تسهیل‌گری و هدایت این افراد را در قالب پروژه‌های ذکر شده خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: مجوز این مرکز توسط شورای سیاست گذاری و راهبردی مراکز نوآوری و رشد دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *